SpyX İzmir altılı tahminleri 9 mart pazar

1.Ayak:

BEZMİ ALEM ve BLUE LIFE ikilisi küçük kuponlara yeterli olabilir diye düşünüyorum. Geniş kuponlarda bulundurulması gereken diğer safkanlar; KEZBAN HANIM, ÇAKOMO ve MAGDALENA…

2.Ayak: 

Birbirlerine yakın güçteki safkanların bir araya geldiği günün ikinci ayağında GÜRHANAĞA, EMİRDEVİR ve POWER OF THE SUN üçlüsü birinciliğe biraz daha yakın görünen safkanlar. Ancak ERTANBEY ve İMTİYAZ her an ters bir yarış koşabilecek safkanlar.

3.Ayak: 

Rakiplerine oranla çok daha uygun bir sıklet ile start alacak olan SALTABAŞ ve bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarda tırnaklarının ucunda görünen ÇETİNKALE arasında geçmesini beklediğim mücadele bana göre koşunun galibini belirleyecektir.

4.Ayak: Bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarda mükemmel bir görüntü sergileyen MADIBA’yı bu önemli yarışın en şanslı ismi, hatta günün de en sağlam bankosu olarak görüyorum.

5.Ayak:

Rakiplerine oranla çok daha tecrübeli ve pişkin bir tay olduğuna inandığım ROYAL BLUE favorim.

LADY ELİF ve HADİ GÜLE GÜLE’yi bu safkana en yakın rakipler olarak görüyorum. GINGER LADY, MARA ve LADY MOON daha sonra dikkate alınması gereken safkanlar.

6.Ayak:

Başarılı son yarışları ile TAKASHIMA yine çok şanslı…

KING ABJAR idman pistindeki iyi durumunu yarışına yansıtabilirse bu safkanın en yakın rakibi olacaktır. SUMMER LOVE formunu koruyor.

GOLD HAMMER, BAY BLESSING ve GOLD ACCOUNT koşunun sürpriz isimleridir.

Spy X İzmir tahmini;

1.Ayak: 1.2.5.3.8
2.Ayak: 1.5.2.3.8
3.Ayak: 6.5
4.Ayak: 3
5.Ayak: 11.5.4.3.9.6
6.Ayak: 3.8.2.1.4.5

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk