Maiden Koşu Nedir


At yarışlarından birçok koşu türü bulunmaktadır.Atlar başarılarına güçlerine,cinslerine göre bu koşulara kayıt olurlar.

Maiden koşuda bu koşu türlerinden biridir.Maiden koşular birçok atın katıldığı bir yarış türüdür.Maiden ingilizcede tecrübesiz anlamına gelir.

Maiden koşuda adını burdan almaktadır.

At yarışlarında maiden koşulara gelirsek ; yarış hayatında hiç koşu kazanmamış atlar bu koşuya katılabilir.

Maiden koşuyu kazanan at maiden den çıkar ve bir daha maiden koşuya katılamaz.Koşu kazanamayan atlar bir dönem daha maiden koşmaya devam ederler.

Arap ya da İngiliz olarak ayrılmayan maiden koşu her at cinsinin koştuğu bir koşu türüdür....
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk