Son Eklenenler

22 aralık İzmir at yarışı tahminleri

izmir yarış programı 22 aralık pazar
1.Koşu: Günün ilk koşusunda kum pistteki son koşusunda üçüncü olan GRAND SEA(3) iyi form durumu ile favorimizdir. KEYFE DEĞER(8) en güçlü rakibidir. TOKOĞLU(6) ve MUNZUR(4) sürprizde değerlendirilebilir.

2.Koşu: Altılı ganyanın ilk ayağında kum pistteki son koşusunda üçüncü olan HATUNSUYU(5) gelişen formuyla kazanabilir. SİS(3) ve NECME KIZI(1) en yakın rakipleridir. SU GÜZELİ(4-2) sürpriz şansına sahiptir.

3.Koşu: Kum pistteki son koşusunda dördüncü olan DAĞAŞAN(10) artan formuyla favorimizdir. SALTABAŞ(11) en güçlü rakibidir. ARASBEYİ(2) ve PRENSİM(5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunda kum pistte üçüncü olan ŞİMŞEK MC QUEEN(5) iyi form durumu ile favorimizdir. FLOOD EMPIRE(3) ihmal edilmemelidir. JEST TO JEST(9-6) ve DEMİRAĞA(1) sürprizde değerlendirilebilir.

5.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşusunda dördüncü olan BELMONT(1) iyi form durumu ile favorimizdir. TROJEN HORSE(4) ve MADIBA(5) en yakın rakipleridir. TRANSITION(3) sürpriz şansına sahiptir.

6.Koşu: Start aldığı son koşusunda kum pistte ikinci olan CANYİĞİT(2) artan formuyla favorimizdir. GENÇTAY(3) en güçlü rakibidir. RAZYANA(5) ve ALTINOLUK(1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Günün son koşusunda çim pistteki son koşusunda dördüncü olan RUNNING THUNDER(8) tecrübeli jokeyiyle favorimizdir. WARRIOR HAWK(14) ve MERRYGANTRY(7) ihmal edilmemelidir. CURE NOTICE(12) sürprizde değerlendirilebilir.

İzmit Kocaeli at yarışı tahminleri 21 aralık 2013

21 aralık izmit kocaeli yarış programı
birinci ayak;

Son koşularını kazanan 3 numaralı Morışık ve 4 numaralı Arzukız eşit şans verdiğim safkanlar.Kocaeli pistini yadırgamazlarsa çok etkili bir yarış koşacaklardır.

Arka arkaya tabela yaptığı koşularla dikkat çeken 6 numaralı Zaralı Sultan ve grubun izmit pistinde tek koşan safkanı olan 2 numaralı Dilekkaya bu safkanların hatasını değerlendirebilirler.

ikinci ayak;

Çok formda bir dönem geçiren ve idmanlarında da iyi gözüken 4 numaralı Destenaz eküri avantajı ile favorim.

3 numaralı Deli Rüzgar bu safkanın en sert rakibi olacaktır.

koşunun sürprizini en yakın rakiplerine göre kilo avantajı olan 5 numaralı Aden yapabilir DİKKAT.

üçüncü ayak;

Form durumları ve yarış performansları birbirine yakın olan vasat 5 ingiliz atının katılacağı yarışı kapatmak mantıklı olacaktır.Tahminim Hepsi...

dördüncü ayak;

Günün en önemli yarışı olan Sakarya koşusunda son koşusunda sert gruptan etkilenen 3 numaralı Hop Hop jokeyi Yücel Bilik ile fotoyu önde geçecektir.

Günün bankosu olarak öneriyorum....

beşinci ayak;

Son koşusunda çok zorlu rakiplerle büyük bir mücadeleye giren ve çok yakın farklarla yarıştan beşinci ayrılan 5 numaralı Secred Fighter o yarıştaki performansını birkez daha gösterirse rahat kazanır.

Riske girmek isteyenler bu safkanı tek atabilirler.

Tek atamayanlara son koşusunu ölçü almadığım 7 numaralı Eudemos ve hafif kilosu ile 8 numaralı Red Zeyteen isimli safkanları öneriyorum.

altıncı ayak;

Son koşusunu İzmit pistinde kazanmayı başaran ve çok formda gözüken 2 numaralı Canberktay favorim.

eküri avantajı ile 1 numaralı Şafakhanım bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır.

Bu iki safkan eksik koşarsa 12 numaralı Mirhaber,3 numaralı inatçı safkan Kubilay ve 5 numaralı Akgiyar devreye girebilirler...

Günün altılı kuponu;

1.ayak; 3,4,6,2
2.ayak; 4,3,5
3.ayak; H
4.ayak; 3
5.ayak; 5
6.ayak; 2,1,12,3,5

kupon bedeli ; 15 TL

Adana at yarışı tahminler 21 aralık 2013

21 aralık adana yarış programı
birinci ayak;

Altılı ganyanın ilk ayağının üç safkan arasında geçeceğiniz düşünüyorum.Bu safkanlar 1 numaralı Resus,2 numaralı Speed Runner ve 4 numaralı Armina

ikinci ayak;

Çok kaliteli bir safkan olduğunu düşündüğüm 8 numaralı Critical Score ve etkili sprinti ile 3 numaralı Shark Attack öncelikli şans verdiğim safkanlar.

Bu iki safkan dışında 4 numaralı Antandros ve 12 numaralı Compressor isimli safkanlarda şans tanıdığım isimler.

Yarışın sürprizini son yarışında göz dolduran 18 numaralı Açılım sonlarda etkili gelip yapabilir dikkat.

üçüncü ayak;

Günün tahmini en zor koşusuna fazla at yazarak riski minimuma indirmek mantıklı bir tercih olacaktır.

Bu koşudaki sıralamam;
  • Son ikinciliği dikkat çeken 3 numaralı Sedefkar
  • Formunda ilerlemeler olan 4 numaralı Hırçıntay
  • Ters bir performans gösterebileceğini düşündüğüm 5 numaralı Çokkazankızı
  • İdmanlarında iyi işler yapan 7 numaralı Kara Güzel
  • Patlamaya hazır bir bomba olan 2 numaralı Doğu Kızı
dördüncü ayak;

Günün en önemli yarışı olan Şekerpınar Koşusunda arka arkaya 2 yarış kazanmayı başaran kalite safkan 5 numaralı Derhadır bu grubun çok üzerinde bir safkan.

Bu nedenle de bu yarışı rahat kazanmasını bekliyorum.Günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

Altılının fazla para vermesini isteyenler Derhadır'ı muhtemelen yıkacaklardır.Aranızda bu düşüncede bir yarışsever varsa 6 numaralı Enderefe'yi ihmal etmesinler...

beşinci ayak;

Son koşusunu aynı pist ve mesafede kazanmayı başaran 7 numaralı Lullaby kendisini tanıyan usta jokeyi Halis Karataş ile bir aksilik olmazsa fotoyu önde geçecektir.

Günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

altıncı ayak;

kum pist performansı her zaman iyi olan ve yavaş yavaş kazanabilecek duruma gelen 1 numaralı Karsavul Ateşi favorim.

Arka arkaya iki ikincilik elde eden 7 numaralı Al Eşref özlediği birinciliğe uzanmak için piste çıkacak etkili olacaktır.

6 numaralı Mavi Kurt ve 10 numaralı Zengin Adam rakiplerinin eksik koşması halinde devreye girebilirler.

koşunun bombasını 14 numaralı Edabalım yapabilir DİKKAT....

günün adana kuponu;

1.ayak;1,2,4
2.ayak; 8,3,4,12,18
3.ayak; 3,4,5,7,2
4.ayak; 5
5.ayak; 7
6.ayak; 1,7,6,10,14

kupon bedeli ; 18,75

Bursa altılı tahmini 20 aralık cuma


1.Ayak: Aleyhine mesafede start alacak olmasına rağmen iyi bir performans sergilemesini beklediğim EMRE KAAN’a ilk şansı veriyorum. İnişli çıkışlı grafik çizen EXCLUSIVE ve etkili binicisi ile start alan formda kısrak PRINCESS SÜREYYA favorinin en ciddi rakipleridir. MUSUSİ, FOR PLEASURE ve LANDROS daha sonra değerlendirilmeye alınmalıdır.

2.Ayak: Beklenilenin altında performans sergilediği son koşusu gerçek gücünü yansıtmayan CESUR HİSAR birinciliğin en güçlü adayıdır.

Bu safkanın beklenen yarışını yapamaması durumunda, her yarışını bir öncekinden iyi koşmaya başlayan GİZEMLİ GÜZEL, formunda gelişmeler olan NURİ BEY, son yarışında dikkat çeken UYGUR, grubun iyi performanslı isimi ATLIDERELİ, son yarışı ile artık geliyorum sinyalleri veren BALKAN ve gücü oranında yarışlar koşan BALBÖCEĞİ sırası ile devreye girebilirler.

3.Ayak: Birbirlerine oldukça denk güçteki isimlerin bir araya geldiği bu koşuda benim sıralamam, AZMİCAN, KAÇIN GELİYOR, AKÇABEY, RESSAM, YÖRÜKEFE, KIZGINLAV, DOLUDİZGİN, ONURSOY ve SIRKAYA şeklinde.

4.Ayak: Rakiplerine göre ağır bir kilo ile start alacak olmasına rağmen etkili formunu muhafaza etmeyi başaran KÜLÜNKOĞLU’nu günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum.

5.Ayak: Tabela dışında kaldığı koşusunu ölçü almadığım ARBOND benim favorim. Gününde olduğu zaman son derece başarılı sonuçlar elde eden süratli isim ARTIC MAN, kum pistte ilk sınavına çıkacak olan şampiyon safkan MATADOR YAŞAR ve İstanbul’dan formda gelen MAXIMUS DREAM favorinin en küçük bir hatasını affetmezler.

6.Ayak: İstanbul pistinde start aldığı son koşularını devamlı tabelanın hemen dibinde tamamlayan KASABA BEYİ dişine göre rakipleri ile mücadele edeceği bu grupta günün bir diğer bankosu olarak kuponlara yazılabilir.

20 aralık cuma ingiltere at yarışı tahmini

1.AYAK: 

2 yaşlı tayların maiden mücadelesinde, klas aygır E.Quality' nin çok üretken ve çok sayıda Grup atı çıkarmış bir anne familyasından gelen oğlu CHUNGHUA (1)'nın ilk startında kazanmasını bekliyorum.

2.AYAK:

Günün en iyi atlarını izleyeceğimiz bu yarışta, koşunun sınıfının yüksek, mesafesinin kısa oluşu sürpriz ihtimalini artırıyor.

Çok uzun aradan sonra iki yarış görüp artık kazanacak aşamaya gelen ALBEN STAR (1) favorim. Fransa' da koştuğu yarışlarında zaman zaman hayli tatminkar neticeler almış olan CASPIAN PRINCE (4) için tek soru işareti yavaş piste uyum sağlayıp sağlamayacağı!

Bu safkanın sürat koşularının Grup düzeyindeki atı Spirit Quartz ile anne kardeşi olduğunu da belirtmeliyim. Start aldığı iki kum yarışında da hayli tatminkar görünen IPTISAM (2) bu kez daha da kısalan mesafede koşacak. Eğer koşunun süratine ayak uydurabilirse şanslı olacaktır.

Peş peşe 2.liklerinde tatminkar gözüken FRONTIER FIGHTER (3), sürekli istikrarlı koşan PEACE SEEKER (5) ve ARCTIC FEELING (7) koşuda ihmal edilmemesi gereken diğer isimlerdir. AL'S MEMORY (9) ve TRINITYELITEDOTCOM (6)' da yazılarak bu zor koşu kapatılabilir.

3.AYAK:

Kısa mesafeli sürat koşusu günün sürprize müsait koşularından biri. Bu tip koşular genellikle favori ve plase isimlerin galibiyetleriyle sonuçlanıyor olsa da koşan safkanların vasat ve istikrarsız olmaları çok fazla güvenmemize engel oluyor. Southwell pistindeki son ikinciliğinde buradaki bir çok rakibini geçmiş olan MAJOR MUSCARI (11)' ye ilk şansı verebiliriz.

Aynı koşunun dördüncüsü DIVERTIMENTI (3) ilk plandaki rakibidir. Tecrübesiyle TIME MEDICEAN (1), son koşusunu kolay kazanan COLLEGE DOLL (6), kazandığı yarıştan sonra iyi koşamamışsa da uygun grupta BOROUGH BOY (8) ve aradan sonra koştuğu yarışında yakın ara 4. olan MY TIME (9) koşuda şans verilmesi gereken diğer safkanlardır. 

4.AYAK:

Uzun aranın ardından katıldığı yarışında 2. olurken gruptaki bir çok rakibini de sürklase eden CLASSY TRICK (9) en şanslı isim. Aynı koşunun bir burun farklı geride üçüncüsü olan ELLAAL (5) sprintinde gecikmezse bu kez rakibini geçebilir.

Yine aynı koşuda start alan TONY HOLLIS (7) düzlüğe kadar kolay gelmişti. O koşuya kısa aranın ardından katılan safkan gelişen kondisyonuyla bu kez sonlara kadar mücadelenin içinde olabilir.

Son iki koşusunu kazanana yakın bitirerek bu tip gruplarda yakın zamanda kazanabileceğini gösteren RYEDALE LASS (2) ile birlikte, son koşusunda ilk kez tabela yapan takibimizdeki safkanlardan MILL I AM (8) ve istikrarlı yarışlarıyla DO MORE BUSINESS (1)' da koşuda şans verilmesi gereken safkanlardır.

Bu koşuya uzun aradan sonra katılacak olan DISCO DAVE (4) ve BEUCHAMP SUNSET (6)'ın yarışları her ne kadar vasat olsa da bu tip vasat gruplar için tam bir "kapalı kutu" durumundalar. Sürprizciler değerlendirebilirler...

5.AYAK: 

3 yaşlı safkanların CL6 handikap mücadelesinde sürpriz bir atı favori olarak öneriyorum. Bu safkan TAXIFORMISSBYRON (5).

Safkanın son koşularının kötü olmasına aldanmayın çünkü bugün yarışın gidişatı tam istediği gibi ve favori isimlerin aynı tarzda yarış stilleri olmasından dolayı erken süratlenebilecek koşuda son metrelerde koşuya ağırlığını koyması muhtemel.

Henüz maiden bir isim olmasına rağmen özellikle son iki yarışında grubun belki de en iyi yarışlarını yaptığını düşündüğüm SHORT SHRIFT (2) nispeten daha uygun rakipler yanında en ciddi rakibidir.

Wolverhampton pistinde ilk kez koşacak olmasına rağmen aynı pist özelliklerine sahip Southwell pistinde birbirinden başarılı koşuları mevcut olan safkan LUV U WHATEVER (1) grubun kum pistteki en başarılı ismi. Dinçlikle koşmayı seven safkan startla birlikte ön grupta yerini almakta gecikmezse bitirebilir.

6.AYAK:

Vasat ve istikrarsız isimlerin start alacağı bu koşuda, aradan sonra koşmuş olduğu son koşusunda son metrelerdeki hücumlarını çok beğendiğim maiden safkan ICE TRES (7)' den bu kez daha uygun rakipler yanında çok etkili bir yarış bekliyorum.

Maiden olan bir diğer isim STAR OF NAMIBIA (3) için de rakipler, pist ve mesafe hayli uygun. Yeni ilgililerindeki ilk yarışında ilk galibiyetine uzanabilir.

2014 Önemli koşular ikramiye ve tarihleri


Yarış ikramiyesini baz alarak yaptığımız sıralamada elbette ki GAZİ KOŞUSU (G1) 1.350.000 TL’lik birincilik ikramiyesi ile listenin en üst sırasında yer aldı.

19 Haziran 2014 Pazar günü çim pistte koşulacak olan 2400 Metre mesafeli 3 Yaşlı İngiliz taylarına mahsus Gazi Koşusu’nu, 1.100.000 TL birincilik ödülü ile 3 ve Yukarı Yaşlı Arap atlarına mahsus Ankara’da koşulacak CUMHURİYET KOŞUSU (G1) izliyor.

Listenin üçüncü sırasında ise CUMHURBAŞKANLIĞI KOŞUSU (G1) ve TBMM (G1) Koşuları var.Her iki koşunun da ikramiyesi 700.000 TL…

Her iki koşudaki ikramiye oranı artışı da % 21… Sezonun diğer Grup ve Açık yarışları ise şu şekilde;

Önemli koşu ikramiye ve tarihleri
Tarih
Şehir
Grup
Şart
Mesafe
Pist
Koşusun Adı
2014 İkramiyesi
Artış  Yüzdesi
29.6
İst.
3 Yaşlı İngiliz.
G1/TR
2.400
Ç
GAZİ
1.350.000
17
26.10
Ank.
3 ve Yk.Arap.
G1/DHÖ
1.600
Ç
CUMHURİYET
1.100.000
16
3.5
Ank.
4 ve Yk.Arap.
G1/DHÖ
1.600
Ç
TBMM
700.000
21
26.10
Ank.
3 ve Yk.İng.
G1/TR
2.400
Ç
CUMHURBAŞKANLIĞI
700.000
21
8.6
İst.
3 Yaş. İngiliz.
G1/D
2.100
Ç
KISRAK
550.000
17
29.6
İst.
4 Yaşlı Arap.
G1/DHÖ
2.100
Ç
İSTİKLAL SAVAŞI
550.000
17
31.5
Ank.
4 ve Yk.Arap.
G1/DHÖ
2.400
Ç
GIDA, TR. VE HY.B.
500.000
19
27.7
İst.
3 ve Yk.İng.
G1
2.000
Ç
BAŞBAKANLIK
500.000
19
20.9
Ank.
3 Yaşlı Arap.
G1/DHÖ
1.600
Ç
HATAY
500.000
19
12.10
İst.
2 Yaşlı İngiliz.
G1
1.600
Ç
ÇALDIRAN
500.000
19
18.5
İst.
3 Yaşlı İngiliz.
G1/E
1.600
Ç
ERKEK TAY DENEME
400.000
25
18.5
İst.
3 Yaşlı İngiliz.
G1/D
1.600
Ç
DİŞİ TAY DENEME
400.000
25
28.9
İst.
3 ve Yk.İng.
G1
2.400
Ç
TJK
400.000
14
20.9
Ank.
4 ve Yk.Arap.
G1/DHÖ
2.200
K
TSK
370.000
16
28.6
İst.
4 ve Yk.İng.
G1
1.600
Ç
HALİÇ
350.000
46
5.7
Ank.
4 ve Yk.Arap.
G1/DHÖ
2.100
K
YÜKSEK KOM.KUR.
350.000
32
13.7
İst.
3 ve Yk.İng.
G1
1.500
S
YAVUZ SULTAN SELİM
350.000
46
23.7
İst.
3 Yaşlı İngiliz.
G1
2.100
S
BEYOĞLU
350.000
46
25.7
İst.
4 Yaşlı Arap.
G1/DHÖ
2.400
Ç
NİĞBOLU
350.000
32
30.7
İst.
3 ve Yk.İng.
G1/D
1.600
Ç
KARADENİZ
350.000
46
2.8
Ank.
3 ve Yk.İng.
G1
1.500
K
ANKARA KALESİ
350.000
167
3.8
İst.
3 Yaşlı Arap.
G1/DHÖ
1.600
Ç
ÇANAKKALE ZAFERİ
350.000
17
16.8
Ank.
3 ve Yk.İng.
G1
2.200
K
YILDIRIM BAYEZID
350.000
218
17.8
İst.
3 ve Yk.İng.
G1
1.600
Ç
FATİH SUL. MEHMET
350.000
17
20.8
İst.
3 ve Yk.İng.
G1/D
2.100
Ç
HAREM
350.000
46
30.8
Ank.
2 Yaşlı İngiliz.
G1
1.300
Ç
KARAYEL
350.000
46
19.9
İst.
4 ve Yk.Arap.
G1/DHÖ
2.800
Ç
VELİEFENDİ
350.000
32
20.9
Ank.
3 Yaşlı İngiliz.
G1/TR
2.800
Ç
ANKARA
350.000
17
27.9
Ank.
2 ve Yk.İng.
G1
1.000
Ç
SÜRAT
350.000
46
12.10
İst.
3 ve Yk.İng.
G1
2.000
S
BYERLEY TURK
350.000
32
12.10
İst.
4 ve Yk.Arap.
G1/DHÖ
1.500
S
K.SULT. SÜLEYMAN
350.000
56
17.10
İst.
3 Yaşlı Arap.
G1/DHÖ
1.400
S
HARALAR
350.000
23
7.9
İst.
3 ve Yk.İng.
G2/ULS
1.600
Ç
TOPKAPI
270.000
0
7.9
İst.
3 ve Yk.İng..
G2/ULS
2.400
Ç
BOĞAZİÇİ
180.000
0
 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk