Ana Sayfa » , » Taşankız-Akgünbey yarışı-unutulmaz koşular

Taşankız-Akgünbey yarışı-unutulmaz koşular

Taşankız-Akgünbey yarışı
Jokey-apranti hataları belki her yarış gününde sıklıkla konuşulurken yarışseverler zaman zaman bu konuda isyan etmektedirler.

Ancak sizinle paylaşacağımz bu koşu 16 Mayıs Salı Ankara'da koşuldu.

Akgünbey isimli safkanın jokeyi Halil İbrahim Akçay dış kulvardaki rakibini geçtiğini düşünüp sevinç gösterisi yaparken iç kulvardan gelen Taşankız foto finiş sonunda rakibini geri bırakıyor.

Apranti okullarındaki öğrencilere ders niteliğindeki koşu yarışın bitmeden kazanılmadığını da bizlere gösteren unutulmaz bir yarış olma özelliği taşımaktadır.

Taşankız-Akgünbey yarışı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk