Ana Sayfa » , , , , » At Yarışlarında Vokover Ne Demektir ( Work Over )

At Yarışlarında Vokover Ne Demektir ( Work Over )

wolk over nedir at yarışı terimi At yarışlarında vokover kelimesi Work Over kelimelerinin birleşmesinden oluşmaktadır.

Anlamına gelecek olursak bir koşuya sadece tek bir atın katılmasıdır.Yani yalnızca bir at,yarışı koşar.

At yarışlarında çok ender görülen bir olaydır.Bunun başlıca sebepleri bulunmaktadır.

Vokover koşuların en son örneği 2008 yılında olmuştur. "Çetin" isimli safkan tek katıldığı koşuyu Kenter yaparak kazanmıştır.

Bu koşuda Çetin'in katıldığı koşuları rahat kazanması nedeniyle diğer at sahiplerinin büyük bir tepkisi bulunuyordu.

Çetin'in yarışlardan men edilmesi için Komiserler Kurulu'na baskı yapan at sahipleri tepki olarak Çetin'in katıldığı koşudan atlarının kayıtlarını sildirmişlerdir.

Çetin'in yarım kan olduğunu düşünen diğer at sahipleri birlikte hareket ederek Çetin'in "Vokover" koşmasını sağlamışlardır.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk