Son Eklenenler

2014 GAZİ KOŞUSU İZLE-Blaze To Win


2400 metre çim pistte koşulan ve 3 yaşlı ingiliz taylarının katıldığı Türk yarışçılığının en önemli koşusu olan Gazi Koşusunu Blaze To Win isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başararak tarihe geçti.

Sonlardaki etkili sprinti ile yarışı kazanan Blaze to Win kendisine güvenenleri yanıltmazken Suzi Gold'ta sonlardaki etkili sprinti ile ikinciliği kopardı.

Yarışın üçüncüsü Enyalios isimli safkan olurken,Warrior Princess isimli safkan da tabelayı tamamladı.

Grey Coral,Kuloğlu ve Adakarası isimli safkanlar için de çok talihsiz bir koşu oldu.Arka arkaya ikinci kez yarışı bırakan Kuloğlu'nu bu hale getirenlere de ayrı bir selam göndermek istiyorum.

Kazanan atın sahibi,ilgililerine ödülleri Cumburbaşkanı Abdullah Gül tarafından verildi.

Yarışın Bitiriş Derecesi;2.35.04
Yarışın Ganyanı;1.80
Farklar; 1 boy-1 boy-Boyun

2014 Gazi koşusu İzle

2014 İSTİKLAL SAVAŞI KOŞUSU-Sahakıran


2014 İSTİKLAL SAVAŞI KOŞUSUNU  Sahakıran isimli safkan Mehmet Akyavuz ile bu önemli koşuyu kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu VelicanKızı ikinci,Uçarer isimli safkan üçüncü,Füze isimli safkan da dördüncü olarak tamamladılar.

Yarışın Bitiriş Derecesi;
Yarışın Ganyanı;9.90
Farklar;

Yarışın Videosu;

2014 ZÜBEYDE HANIM KOŞUSU-Savurlu


2014 ZÜBEYDE HANIM KOŞUSUNU Savurlu isimli safkan jokeyi Akın Sözen ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Elevato isimli safkan ikinci,İphigeneia isimli safkan üçüncü,Tonya isimli safkan da dördüncü olarak tamamladılar.

Yarışın Bitiriş Derecesi;1.36.08
Yarışın Ganyanı;3.40
Farklar;Baş-3 boy-Burun

Yarışın Videosu


2014 ALİ RIZA BEY KOŞUSU SIVIT AL MAURYULUSLARARASI ALİ RIZA BEY KOŞUSUNU SIVIT AL MAURY isimli safkan jokeyi F.X.BERTRAS ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu GümbürGümbür isimli safkan ikinci,Mouhebb isimli safkan üçüncü,Embir Han isimli safkan ise dördüncü olarak tamamladılar.

Yarışın bitiriş derecesi; 1.31.58
Yarışın Ganyanı; 1.40
Farklar; 1 boy-1 boy-5 boy

Yarışın Videosu;

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk