Ana Sayfa » , » 2014 GAZİ KOŞUSU İZLE-Blaze To Win

2014 GAZİ KOŞUSU İZLE-Blaze To Win


2400 metre çim pistte koşulan ve 3 yaşlı ingiliz taylarının katıldığı Türk yarışçılığının en önemli koşusu olan Gazi Koşusunu Blaze To Win isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazanmayı başararak tarihe geçti.

Sonlardaki etkili sprinti ile yarışı kazanan Blaze to Win kendisine güvenenleri yanıltmazken Suzi Gold'ta sonlardaki etkili sprinti ile ikinciliği kopardı.

Yarışın üçüncüsü Enyalios isimli safkan olurken,Warrior Princess isimli safkan da tabelayı tamamladı.

Grey Coral,Kuloğlu ve Adakarası isimli safkanlar için de çok talihsiz bir koşu oldu.Arka arkaya ikinci kez yarışı bırakan Kuloğlu'nu bu hale getirenlere de ayrı bir selam göndermek istiyorum.

Kazanan atın sahibi,ilgililerine ödülleri Cumburbaşkanı Abdullah Gül tarafından verildi.

Yarışın Bitiriş Derecesi;2.35.04
Yarışın Ganyanı;1.80
Farklar; 1 boy-1 boy-Boyun

2014 Gazi koşusu İzle
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk