Son Eklenenler

30 Nisan 2011 At Yarışı Tahminleri Spy X


1.Ayak 

Hazırlıkları ile otoriterlerin beğenisi kazanan Huveyt Ağa ilk öncelikle duşunulmesi gereken safkan.Surekli aşama kaydeden Vadi ve yetenekli bir tay olduğu izlenimi vereb Lider ilk ayak için yeterli olacaktır.

2.Ayak 

Tabelada taamladığı yarışının ardından daha da iyi duruma gelen Sunny Leone,her an iyi koşabilecek bir at olan Lighting Girl,hazırlıkları ile beğeni kazanan Nakirda,devamli formunu geliştiren Torres to Torres ilk öncelikle değerlendirilmelidir.

3.Ayak 

Yarış programının en önemli koşusu olan 49.Tbbm koşusu buyuk bir mucadeleye sahne olacak.İlk öncelikle Besleney,Gelibolu,Tumöz Bey,Onurkaan değerlendirilmelidir.Daha sonra Hayatım,Hızlıtay ve kaliteli bir at olan İzhan'ı değerlendirebilirsiniz.

4.Ayak 

Altılının 4. ayağı Ruddy gunun en sağlam teki olarak ön plana çıkıyor.Koşunu hızlı gidecek olması Ruddy'nin sonlardaki etkili sprinti ile koşuyu kazanmasını sağlayacaktır diye duşunuyorum.

5.Ayak 

Hızla iyi duruma gelen Akrep'in bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır.Diğer yandan Bağdatlı,Salihcan,Atasun,Hisarnaz sırasıyla değerlendirilebilir

6.Ayak 

Altılı ganyanın son ayağında ekuri avantajı ile koşacak olan Tuğrulşah ilk şansa sahip.Kabahaydar Ağası ve Yaşar Amca sırasıyla değerlendirilicek atlar olmalılar.

Altılı Kuponum ;

4    9     3    1   1    14
7    4     5         4     3
5   10   13        7     9
     12   18        9
      2                3
     11              10
      7               12

2005 Enternasyonel Malazgirt Dahess

2004 Enternasyonel Malazgirt koşusunun galibi Dahess bir yıl sonraki koşuyu da kazanmıştır.

Enternasyonel koşulara katılan en kaliteli atlardan biri olan Dahess çok rahat tempoda koşuları kazanmıştır.

2005 Enternasyonel koşusunu kamçı yemeden kazanan Dahess ne kadar farklı bir at olduğunu da kanıtlamıştır...

2005 ENTERNASYONEL MALAZGİRT DAHESS

2011 Atilla Midillili Koşusu Kader Fırtınası27 Nisan İstanbul yarış gununun en önemli koşusu Atilla Midillili koşusunu 4 numaralı Kader Fırtınası kazandı.

4 ve yukarı yaştaki 7 İngiliz atının katıldığı koşunun ikramiyesi 56. bin tl olarak belirlendi.

Koşuyu kazanan Kader Fırtınası koşuyu jokeyi Fuat Çakar ile 1.29.90 lık dereceyle kazandı...


Koşuyu DYNASTY ikinci, DERVİŞ AĞA üçüncü, BABAYİĞİT ise dörduncu olarak tamamladılar.

Koşunun favorisi Derviş Ağa çok kötu bir yarış sergilerken Kader Fırtınası son metrelerdeki temposuyla koşuyu rahat kazandı.

"Kader Fırtınası"nın ganyanı 2.55 kuruş vermiştir... 


Kader Fırtınası Atilla Midillili Koşusu 2011

2010 Cumhurbaşkanlığı Koşusu Pan River

2010 Cumhurbaşkanlığı koşusunu Pan River isimli safkan jokeyi Selim Kaya ile kazanmıştır.

Koşuyu Roman Empire ikinci,Zambezi ucuncu,Öz Salvador da dörduncu bitirdiler.

Inspector,Miramis gibi kaliteli atların çok kötu koştuğu koşunun son 100 metresi buyuk bir mucadeleye sahne oldu.


2010 CUMHURBAŞKANLIĞI KOŞUSU

Turk Vakfı Koşusu 2011 Princess Zahra24 Nisan 2011 Pazar gunu İstanbul Veliefendi Hipodromunun en önemli koşularından "Turk Kalp Vakfı" koşusuydu.

1900 metre-çim pistteki 4 ve daha yukarı yaştaki 6 dişi ingiliz atının katıldığı koşuyu Princess Zahra isimli kısrak kazandı.

Jokeyi Halis Karataş ile koşuyu kazanan Princess Zahra'nın bitiriş derecesi 1.55.71 oldu.

Princess Zahra sezonun en forda kısraklarının başında geliyor ; bu sene koştuğu koşularda oldukça başarılı bir performans sergiledi.

Özellikle Turk Kalp Vakfı koşusunda jokeyi Halis Karataş ile çok rahat bir zafer kazandı.

Koşuyu Colonel's Love isimli kısrak ikinci,Mia Nur isimli kısrak ucuncu,Zeytin Dalı isimli kısrakta koşuyu dörduncu olarak bitirdiler.

Turk Kalp Vakfı yönetim kurulu başkanı Hakan Akşit kısrağın sahibine yarış sonrası bir plaket verdi...

TURK KALP VAKFI KOŞUSU 2011 PRINCESS ZAHRA

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk