Ana Sayfa » , » Çaycı Hüseyin Halis Karataş'dan tüyo istedi

Çaycı Hüseyin Halis Karataş'dan tüyo istedi

halis karataş çocuklar duymasın ilyas ilbey çaycı hüseyin
halis karataş çocuklar duymasın
Ekranların fenomen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın'ın en komik karakterlerinden biri olan Çaycı Hüseyin bildiğiniz gibi at yarışı hastası bir adamdır.

Dizinin bir bölümünde at yarışı oynayacak Hüseyin,Halis Karataş ve İlyas İlbey'in çay ocağına gelmesiyle birlikte şok olur.

Gazi koşusunun koşulacağı gün Halis Karataş ile karşılaşan Çaycı Hüseyin bu fırsatı kaçırmaz ve tüyo ister.

Durum böyle olunca da ortaya komik diyaloglar çıkar.Halis Karataş'ın ilk dizi deneyimi İyi seyirler.

konunun videosu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk