Son Eklenenler

2009 Enternasyonel Malazgirt Koşusu


2009 yılında düzenlenen Enternasyonel Malazgirt Koşusunu Halis Karataş ile çıktığı gibi kazandı.


General gibi önemli bir ekürinin şampiyon atını yanına bile yaklaştırmadan koşuyu kazanan Turbo başarılarına bir yenisini ekledi.


Ek bir bilgi vermek gerekirse Turbo'nun bu yarışta geçtiği General isimli safkan bu yarıştan sonra Qatar World Cup koşusunu kazanmış ve 450.000 bin euro ikramiye kazandırmıştır sahiplerine.


Buradan da Turbo'nun ne denli şampiyon bir at olduğunu ve yarışseverler tarafından hep hatırlanacağını söyleyebiliriz sanırım.


2009 Enternasyonel Malazgirt Koşusu Turbo-Halis Karataş
 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk