Son Eklenenler

2010 Fatih Sultan Mehmet Koşusu Deha

15 Temmuz pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromuda koşulan yarışların en önemlisi Fatih Sultan Mehmet adına düzenlenen koşuydu.

Geleneksel olarak her sene düzenlenen koşuya birbirinden kaliteli ingiliz atları katıldı.

1600 metre çim pistteki koşuyu Deha isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazandı. Kurtinidais ikinci olurken,Hayri Baba üçüncü,Aydın Abi de dördüncü olarak koşuyu tamamladılar.

Sahiplerine 160 bin tl lik ikramiyeyi kazandıran Deha'nın bitiriş derecesi 1.36.43 oldu.

Action Man'in liderliği ile geçilen ilk 1000 metreden sonra virajda liderliği devralan Deha ile Kurtinidais arasında muhteşem bir mücadele yaşandı.

Kurtinidais'in etkili sprintine başarılı bir şekilde cevap veren Deha bu önemli koşuyu kazandı ve ezeli rakibine karşı büyük bir zafer kazandı....

FATİH SULTAN MEHMET KOŞUSU 2010 DEHA
 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk