Sprint Nedir

sprint nedir
At yarışlarında sprint bir atın kısa zamanda yükselebileceği en yüksek hıza ulaşmasına denir.

Bütün yarış atları maksimum hızlarına yarışın son 400 metresinden sonra ulaşırlar.Sprinter atlar son viraja kadar grubu sonlarda takip ederler.

Son viraj dönüldükten sonra hızlarını arttırırlar ve sprinte kalkarlar.

Sprinter atların hızlanma aralıklarını iyi ayarlamaları gerekmektedir. Sprinter atlarda jokeyin performansı da çok önemlidir.

Bir at yarışı nda birçok sprinter at vardır bu sebeple biri önce sprinte kalkarsa diğer bir at sprint hızı ile birinciliğe ulaşabilir. Sprinter atlar seyir zevki yüksek atlardır.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk