Ana Sayfa » , » Çevikberk'in Sprinti-KESİNLİKLE İZLEYİN

Çevikberk'in Sprinti-KESİNLİKLE İZLEYİN

çevikberk efsane koşu
Dikkakli ve sürekli altılı ganyanı takip eden yarışseverler Çevikberk isimli safkanı kesinlikle hatırlayacaklardır.

6 boy geç başladığı koşuyu kelimelerle anlatılamayacak şekilde kazanan Çevikberk'in o koşusu bana göre en unutulmayan yarış karelerinden biridir.

Viraj sönüldüğünde koşuyu kenter bitireceği görülen Çevikberk arap atı rakiplerini bir ingiliz atı edasıyla geride bırakırken hafızalara kazındı.

Atın yetkililerini ve jokeyi Ömer Ahlat'ı da bizlere böylesine bir keyifli ve unutulmaz koşu izlettikleri için sonsuz teşekkürler.

Her yarışseverin multimedyasında olması gereken bir yarış ; iyi seyirler.

Çevikberk hızını alamadı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk