Ana Sayfa » , » Yok Böyle Bir Sprint 2 Ramayana

Yok Böyle Bir Sprint 2 Ramayana


Daha önce paylaştığımız yok böyle sprintin devamı olarak Adana hipodromundan inanılmaz bir sprintle bu yol adevam ediyoruz. 

Munzul dağı ile Valcano arasındaki mücadelenin galibinin yarışı kazanılacağı düşünülürken son 150 metrede başka bir at da varlığını hissettirmeye başlıyor.

Evet Ramayana öyle bir sprinte kalkıyor ki son 100 metrede yaklaşık 10 boy farklı kapatıp fotoda yarışı kazanıyor.

Birçok yarış izlemiş bir yarışsever olarak böyle bir sprinte daha önce birkaz kez şahit olduğumu belirtmek istiyorum.

Ramayana'nın müthiş sprinti

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk