Son Eklenenler

Tay Tv İzle

Tay Tv  Doğan Holding kanallarından biri olan at yarışlarını izleyebileceğiniz platformlardan biri olma özelliği taşımaktadır.

2006 yılında D Hipodrom adı altında yayına başlayan kanalın adı 2008 yılında Tay Tv olarak değişmiştir ve 5 yıldır bu isimle yayın hayatına devam etmektedir.

Tay Tv kanalının genel yayın yönetmenliğini at yarışı camiasının sevilen simalarından biri olarak bilinen Son Düzlük programında tanıdığımız Hakan Cantınaz yapmaktadır.

Tay Tv izleyebileceğiniz frekans ve kanallar;
  • Türksat 3A 11012 V 30000 5/6 
  • D-Smart 74. kanal 
  • ADSL ile IPTV Tivibu 83. kanal
 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk