At Yarışı Kazanmanın Püf Noktaları

At yarışlarını kazanmanın en önemli püf noktası çok yarış izlemek ve atları tanımaktır.

Bir yarışça o kadar detay vardır ki bu detayları yakaladığınız zaman altılı kazanmak daha kolaylaşır..atın geçirdiği şansızlıklar,jokeyin şansızlıkları.

At yarışını diğer şans oyunlarından ayıran en önemli özelliklerden biri at yarışını iyi bilen yarışseverler % 75 olarak birinciyi bulabilirler.

Tabiki %25 lik kısmı da şans kısmıdır. Ne kadar doğru ve kaliteli tahminlerde yapsanız yarış sırasında gelişen şansızlıklar atın yol bulamamasu,atın koşmak istememesi,jokey hatalar gibi yarışı etkileyen birçok etmen vardır.

Bu sebeple de zaten şans oyunudur. Bu sebeple şansınızı yükseltmek için daha fazla koşu izleyip atları tanımakla varolan şansınızı arttırabilirsiniz.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk