At Yarışı Jokeyin Önemi

jokeyler
At yarışlarında jokeyin büyük önemi vardır. At yarışlarını takip eden yarışseverler jokeylerin önemi bilmektedirler.

Hangi jokeylerin başarılı ve hangi stillerde olduğu yarış izlenerek öğrenilecebilecek bir şeydir.Jokeylerin kendilerine göre stilleri vardır,atların da.

Bu sebeple önde kaçak atlar ve sprinte uygun atlar olduğu gibi bu stillere uygun jokeylerde bulunmaktadır.

Jokeylerde dikkat edilecek en önemli konu kilodur. Bültenlerde "jokey"lerin kiloları yazmaktadır.

Bazı uzun koşularda jokeyi ağır kilolu olan atlar bu yükü kaldıramamaktadır.Bu sebeple jokeylerde dikkat edilecek en önemli detay kilo konusudur.

Bütün yarışseverler buna dikkat etmelidirler.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk