Son Eklenenler

1999 Enternasyonel Malazgirt Koşusu

1999 malazgirt koşusunu kim kazandıÇaş 1999 Enternasyonel koşusunu son metrelerdeki atağı ile kazanmıştır.

Bir önceki senenin galibi Yelhan,Ağa Karaca,Tamerhan gibi kaliteli atların katıldığı koşuda son metrelerdeki etkili atağıyla koşuyu kazanmıştır.

Ağakaraca'yı foto finişte geride bırakan Çaş isimli arap atı kazanmıştır. Son derece çekişmeli koşuyu Çaş jokeyi Selim Kaya ile kazanmıştır.


1999 ENTERNASYONEL MALAZGİRT ÇAŞ

1998 Enternasyonel Malazgirt Koşusu-YELHAN

yelhan dan at yarışı tarihinin en büyük bombasıYelhan'ın yarış tarihindeki en büyük sürprizlerden birini yaptığı koşuda

Yavuzhan,Haberbatur,Karacasultan gibi atları geride bırakmıştır.

Yelhan önde kurduğu sert temposuyla tanınan bir attır.Yavuzhan ve Haberbatur ikilisinin birbirini kontrol etmesinden yararlanarak istediği tempoyu kurarak viraja büyük bir avantajla girmiştir.

Yelhan'ın kazandığı bu yarış at yarışı oynayana herkesin aklında yer eden bir koşudur. Bütün altılıları yatıran Yelhan o günden sonra önde istediği tempoyu bir türlü kuramamıştır.


ENTERNASYONEL MALAZGİRT KOŞUSU YELHAN

At Yarışı Kazaları

Arabalı at yarışları ülkemizde olmasa da dünyada en az normal at yarışı kadar sevilen popüler bir spordur.

Tabiki arabalı at yarışları normal at yarışına göre daha tehlikeli ve dikkat isteyen bir spordur.

Bu videoda da bu sporun ne kadar tehlikeli kazalara sebep olabileceğini gözlerinizle göreceksiniz.

Bir atın sebep olduğu kaza neredeyse koşuya katılan bütün atların etkileneceği bir kazaya sebep olmuş.Neyseki bu kazada hayatını kaybeden jokey veya at bulunmamaktadır.


AT YARIŞI KAZALARI


 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk