1999 Enternasyonel Malazgirt Koşusu

1999 malazgirt koşusunu kim kazandıÇaş 1999 Enternasyonel koşusunu son metrelerdeki atağı ile kazanmıştır.

Bir önceki senenin galibi Yelhan,Ağa Karaca,Tamerhan gibi kaliteli atların katıldığı koşuda son metrelerdeki etkili atağıyla koşuyu kazanmıştır.

Ağakaraca'yı foto finişte geride bırakan Çaş isimli arap atı kazanmıştır. Son derece çekişmeli koşuyu Çaş jokeyi Selim Kaya ile kazanmıştır.


1999 ENTERNASYONEL MALAZGİRT ÇAŞ
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk