Ana Sayfa » , , , » 1998 Enternasyonel Malazgirt Koşusu-YELHAN

1998 Enternasyonel Malazgirt Koşusu-YELHAN

yelhan dan at yarışı tarihinin en büyük bombasıYelhan'ın yarış tarihindeki en büyük sürprizlerden birini yaptığı koşuda

Yavuzhan,Haberbatur,Karacasultan gibi atları geride bırakmıştır.

Yelhan önde kurduğu sert temposuyla tanınan bir attır.Yavuzhan ve Haberbatur ikilisinin birbirini kontrol etmesinden yararlanarak istediği tempoyu kurarak viraja büyük bir avantajla girmiştir.

Yelhan'ın kazandığı bu yarış at yarışı oynayana herkesin aklında yer eden bir koşudur. Bütün altılıları yatıran Yelhan o günden sonra önde istediği tempoyu bir türlü kuramamıştır.


ENTERNASYONEL MALAZGİRT KOŞUSU YELHAN

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk