Galop Nedir

galop nedir
Yarıştan önce yapılan son idman provasına galop denir.Galoplar sadece idman pistlerinde ve kum pisttlerde yapılır ...

Galoplar çim pistlerde yapılmaz.Yarışseverler kuponlarını galoplara ve sprintlere bakarak şanslarını arttırabilir.

Galoplar yani atların idmanları sabah erken saatlerde yapılır, at yarışları daha geç saatlerde yapıldığı için atın performansı etkilenebilir.

Galoplara bakılarak yapılan tercihler bazen yanıltıcı olabilir.Yine de galoplara bakmak değerlendirme açısından önemlidir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk