Ana Sayfa » , , , , » At Yarışı Galopları KENTER

At Yarışı Galopları KENTER


At yarışlarını diğer şans oyunularından ayıran en temel özelliklerden biri atların form durumunun takip edilebilmesidir.

Atların form durumları,idmanları,galopları,önceki koşuları bizlere bir fikir verebilmektedir.Özellikle idman performansları çok önemli bir detaydır.

İdmanlarda atların yaptıkları galoplar yarıştaki başarısını öngörebilmemizi sağlamaktadır.

Ama bazı yarış atları galoplarını "kenter" şeklinde tamamlamaktadır.Bu atlar hakkında bir fikir sahibi olmamızı engellemektedir.

Kenterin anlamı atının zorlanmadan çok hafif tempoda yaptığı galoptur.Hiçbir derece kıyaslaması ve atın formu hakkında bilgi vermez.

Koşacağı yarıştan önce kenter ile koşuya hazırlanan atlar her zaman kapalı kutudur.

Kenter bazen at sahipleri tarafından atın formunu gizlemek için kullanılan bir yöntemdir bu da işin farklı bir tarafıdır.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk