Son Eklenenler

Altılı hesaplama

At yarışında kuponun maliyetini belirleyen en önemli faktör birim fiyatıdır.

Bir altılı ganyan kuponu hesaplanırken izlenecek yolu örnek vererek açıklayalım.

1.ayak; 2,4,5
2.ayak; 3,2,5
3.ayak; 4,6,2
4.ayak; 5,1,2
5.ayak ; 3
6.ayak; 6

Bu altılı ganyan kuponunun maliyetini hesaplayarak sizlere durumu daha net bir şekilde açıklayabiliriz.

Yazdığınız at sayılarını birbirleri ile çarpıyorsunuz.

3x3x3x1x1=81 Ortaya çıkan sonucu yani 81'i birim fiyat olan 5 kuruş ile çarptığınız zaman kuponun fiyatını bulmuş olursunuz.

Günümüzde birim fiyat 5 kuruştur.81x5=4,5 TL(kupon maliyeti)

altılı hesaplama,altılı hesap,altılı kupon hesaplama sorularına en doğru cevap burada...


At tabloları

At tabloları


Atlar ve insanlar arasındaki ilişkiden dolayı insanlar at resimleri ve tabloları yapmaktadırlar.Yapılan bu tablolar büyük ilgi görmekte ve insanlar tarafından satın alınmaktadır.
 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk