Ana Sayfa » , » Bu nasıl jokey Jorge Carreno

Bu nasıl jokey Jorge Carreno


16 mayıs 2004 tarihinde düzenlene ve 2800 metre çim pistte düzenlenen koşuda bir jokeyin yaptığı büyük hata ortaya unutulmaz görüntüler çıkardı.

Amerika'nın Arizona hipodromunda düzenlenen koşuda ikinci viraj dönülürken atının temposunu arttıran yarışın sonlarının geldiğini düşünen atın temposunu arttırıyor.

Uzak farkla birinci geldiğini düşünürken bindiği atın enerjisini sonuna kadar kullanan Jorge Carreno diğer yaptığı hatayı farkettiğinde atlar ile mücadele edemeyeceğini anlayarak atı tutuyor.

Böylelikle yarış tarihi boyunca yapılan en büyük jokey hatalarından birine imza atıyor ve birinci bitirdiği koşuyu sonuncu bitiriyor.

bu nasıl jokey 
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk