Diyarbakır at yarışı tüyoları 14 kasım 2013


birinci ayak;

Diyarbakır'da koştuğu üç koşudanda da galip ayrılan daha sonra elazığ'da yarış gören ve beşincilik elde eden 7 numaralı Miraybatur sevdiği pist ve mesafede favorim.

Bu safkanın en ciddi rakipleri olarak 2 numaralı Bir Sayfa ve 4 numaralı Didimoğlu isimli safkanları öneriyorum.

Son koşusunu kazanırken dikkat çeken 3 numaralı Beceağa daha sonraki ihtimal.

ikinci ayak;

3 yaşlı ingiliz safkanlarının katılacağı maiden mücadelede 1 numaralı Fırtına Ercan ve 2 numaralı Nobody is Perfect isimli safkanlar uygun grupta yüksek şansa sahip isimler.

8 numaralı Gümüştınaz son koşusunda uzun mesafeden etkilendi ilk kez start alacağı Diyarbakır'da sürpriz yapabilir.

üçüncü ayak;

Şanlıurfa Belediye başkanlığı koşusunu uzak farkla kazanan 1 numaralı Kara Çocuk şimdi de Diyarbakır Belediye başkanlığı koşusunda yarışacak.

Bu safkan önde istediği gibi gittiğinde çok rahat birincilikler elde ediyor.Bu nedenle de ne kadar kaliteli olursa olsun rakiplerinin yarış stratejisi de belirleyici oluyor.

Ayrıca Kara Çocuk son koşusundan 4 kilo fazla ağırlıkla koşacak bu nedenle de 5 numaralı Best Commander ve 9 numaralı Yıkıla Yıkıla isimli safkanları da kuponlara eklemenizi tavsiye ediyorum.

dördüncü ayak;

Elazığ'da 3 startını hepsini birincilikle bitiren ardından Adana'daki yarışında çok kötü koşup dokuzuncu olan 7 numaralı Neriman Hanım Diyarbakır'da koştuğu son iki koşusunu ikinciliklerle tamamladı.

Bu safkanın iyi performanslar sergilediği Diyarbakır pistinde artık birinciliğe ulaşacağını düşünüyorum ve günün bankosu olarak öneriyorum.

beşinci ayak;

Son koşusunu ölçü almadığım senenin başarılı safkanlarından biri olan 2 numaralı Greengage ve 3 numaralı Ağaslan eşit şans tanıdığım isimler.

Son iki koşusunu Elazığ'da kazanan 4 numaralı Anael ve 6 numaralı Spite Cat bu tarz gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek kalitedeki isimler.

altıncı ayak;

7 numaralı Hastayım,10 numaralı Son Kale,11 numaralı Evrenoğlu ve 1 numaralı Kesenağa ayrım yapılmadan kuponlarda olması gereken isimler.

14 kasım altılı kuponum;

1.ayak; 7,2,4,3
2.ayak; 1,2,8
3.ayak; 1,5,9
4.ayak; 7
5.ayak; 2,3,4,6
6.ayak; 7,10,11,1

kupon bedeli; 17,28
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk