Yalçın Akağaç Son Durumu


Yalçın Akağaç gerek jokeyliği gerekse de yaşadıkları ile uzun süre akıllardan çıkmayacak bir figürdür.

Bunun nedeni stili ile Halis Karataş'ı andıran ve uzun süreler isminden sözettireceği beklenen Yalçın Akağaç'ın ne yazık ki bildiğiniz gibi attan düşmesi sonucu jokeyliği bırakmak zorunda kalmıştır.

 O koşuda yaşananlar ve sonrasındaki cezalar hepimizin tepkisini çekmiştir.

Ahmet Çelik'in bindiği Cangıl ile Selim Kaya'nın bindiği Bulut Reis arasında yer tutma savaşı nedeniyle arkada kalan SARRAF isimli safkan ne yazık ki düşmüştür.

Jokey Yalçın Akağaç hemen hastaneye kaldırılmış ve ameliyata alınmıştır.omuriliği zarar gören Yalçın Akağaç jokeyliği bırakmak zorunda kalmıştır.

Bu olaydan sonra Selim Kaya ceza almazken Ahmet Çelik 1 hafta ile cezalandırılmıştır.Bir jokeyin hayatını etkileyen bir kazaya verilen ceza çok komik.

Vergi borçları olduğu için sıkıntılar yaşayan Yalçın Akağaç için bir veda gecesi düzenlenmiştir.Yalçın Akağaç şu anda yürüyebilmektedir ancak tabiki eski sağlığına kavuşamamıştır.

Yalçın Akağaç Jübile Gecesiyalçın akağaç yardım günü
Çeşitli kampanyalarla jokeyliği bırakma zorunda kalan usta jokeye at yarışı camiası sahip çıkarak büyüklüğünü göstermiştir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk