Ana Sayfa » , » Zincirleme At Yarışı Kazası

Zincirleme At Yarışı Kazası

zincirleme at yarışı kazası
29 şubat 2012 tarihinde İngiltere'nin Charlestown Yarış Pistinde meydana gelen kaza nedeniyle yarışa katılan 8 atın yedisi devrilmiştir.

Koşuya jokeyi üstünde bir at devam edebilirken haliyle koşuyu da bu safkan kazanmayı başarmıştır.

İlk olarak Sharp Beauty isimli satın devrilmesiyle birlikte gelişen zincirleme devrilme olayları başlamıştır.

Grubu arkalarda takip eden safkanlarda zincirleme bir şekilde Sharp Beauty'e çapınca İngiltere yarış tarihinin en ciddi at yarışı kazası meydana gelmiştir.

3 numaralı Miss Fifty isimli safkan bu zincirleme kazadan jokeyinin ustalığı ve kaza gerçekleştiğinde konumu nedeniyle devrilmemiş ve koşuyu kenter yaparak kazanmıştır.

Çok yağışlı ve çamurlaşmış pistte koşulan koşu sonrasında ingiliz yarış medyası yetkilileri suçlamış ve bu olay uzun süre gündemde kalmıştır.

Bu yarışta devrilen atların küçük yaralanmalarla atlattığı bu kazadan sonra devrilen atların birçoğu eski performanslarını sergilemekte zorlanmışlardır.

Zincirleme At Yarışı Kazası
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk