Ana Sayfa » , , » 2013 Talha Dinçer Koşusu-ALL IN ONE

2013 Talha Dinçer Koşusu-ALL IN ONE

All in One fotoyu önde geçerken
Talha Dinçer adına düzenlenen koşuyu son günlerin en formda safkanlarından biri olan All in One isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazandı.

Yarışın son metrelerinde büyük bir mücadele yaşanırken 3 safkan aynı anda fotoyu geçtiler.

Ancak All in One aldığı avantajı yarışın sonuna kadar sürdürerek bu önemli koşuyu kazanmayı başardı.

Bu önemli koşunun diğer önemli bir detayı Mister Baron isimli safkanın yarışan 10 boy kadar geç başlamasına rağmen koşuyu çok küçük farklarla üçüncü bitirmesi.

Mister Baron bu koşudan sonraki koşularda mutlaka değerlendirilmelidir diye düşünüyorum ve normal bir start çıkışı yapabilseydi bu koşuyu kazanacak bir görüntü çizdiğini de belirtelim.

All in One isimli safkan 2100 metre çim pistteki mesafedeki koşudaki bitiriş derecesi 2.11.03 olurken ganyanı da 1.65 verdi.

2013 Talha Dinçer Koşusu All In One
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk