2013 Kenan Atan Koşusu-STEEL CAT

steel cat fototu önde geçerken

1 eylül 2013 İstanbul Veliefendi hipodromunda düzenlenen Kenan Atan koşusunu Steel Cat isimli safkan jokeyi Selim Kaya ile kazandı.

Yarışın favorisi olarak çıktığı koşuyu kazanarak yarışseverleri yanıltmayan Steel Cat yarışın sonlarında zorlansa da koşuyu kazanmayı başardı.

Yarışı starttan çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yaparak kazanan Steel Cat sonlarda etkili gelen Time to Dance'nin tüm ataklarına direnerek bu önemli koşuyu kazandı.

Kenan Atan koşusunu Time to Dance ikinci,Grand Lara üçüncü,Incitatus dördündü olarak bitirdiler.

1000 metre çim pistteti mücadeleyi kazanan Steel Cat'in bitiriş derecesi 0.57.98 olurken ganyanı da 1.25 verdi.

2013 Kenan Atan Koşusu-Steel Cat
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk