2013 Morocco Sorec Koşusu-AZURRA

azurra fotoyu önde geçerken
7 Eylül 2013 tarihinde koşulan Morocco Sorec koşusunu 4 numaralı Azurra isimli safkan jokeyi Özcan Yıldırım ile kazandı.

İyi bir start çıkışı ile birlikte liderliği alan Azurra koşunun sonuna kadar rahat denilebilecek şekilde liderliğini sürdürdü ve beyaz bayrak ayna yaparak koşuyu kazandı.

Deha ve Ribella ile kardeş olan Azurra gösterdiği yüksek performans ile orjininin hakkını bu koşuyla fazlasıyla verdi.

Bu önemli koşuyu 7 numaralı Al Azra ikinci,11 numaralı Winşah üçüncü,2 numaralı Leydibors ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

Yarışı favorisi 5 numaralı CYRSTAL CLEAR ise beşinci olarak büyük hayal kırıklığı yarattı.

1200 metre çim pistteki koşuyu kazanan Azurra'nın yarışı bitiriş derecesi 1.12.44 olurken ganyanı da 4,15 verdi.

2013 morocco sorec koşusu-Azurra
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk