2013 Tay Deneme Koşusu-KULOĞLU

Kuloğlu fotoyu önde geçerken

2013 tay deneme koşusunu Kuloğlu isimli safkan değişen jokeyi Özcan Yıldırım ile kazandı.

Yılın en dikkat çeken safkanlarından biri olan Kuloğlu arka arkaya yedinci zaferine ulaşırken hiç zorlanmadı.

Bu performansı ile şampiyon bir safkan olma yolunda hızla ilerleyen Kuloğlu eski jokeyi Erhan Yavuz'u hiç aramışa benzemiyor.

Start ile birlikte aldığı liderliği yarış sonuna kadar sürdüren ve rakiplerini kendine yaklaşıtırmayan Kuloğlu yarışı rahat bir tempoda kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu Golden Tower isimli safkan ikinci,Es Es Runner isimli safkan üçüncü,Fauntainhead isimli safkan ise koşuyu dördüncü olarak bitirdi.

1400 metre çim pistte koşulan koşuyu kazanan Kuloğlu'nun bitiriş derecesi 1.24.11 olurken ganyanı da 1.05 verdi.

2013 Tay deneme KULOĞLU
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk