Ana Sayfa » , » The Cup-Kupa (2009-Amerika-At Yarışı Filmi)

The Cup-Kupa (2009-Amerika-At Yarışı Filmi)

at yarışı filmi kupa
the cup at yarışı filmi posteri
Filmin Konusu;

2002 yılında düzenlenen dünyanın en prestijli koşularından biri olan Mellbourne koşusunın hikayesinin anlatıldığı bir film.

Film gerçek bir hikayeden alınmış ve arkadaşlık,dostluk,at yarışı gibi kavramların çok güzel işlediği bir filmdir.

2009 yılında vizyona giren filmin senaryosunu ve yapımcılığını Simon Wincer üstlenmiştir ve en güzel ve gerçekçi at yarışı filmlerinden biridir.

bilgiler;
yapım;2009-amerika
tür;spor-at yarışı-aile-dram
süre;102 dakika
oyuncular;Ray Winstone,Stephen Curry

The Cup-Kupa filminden kareler

The Cup-Kupa filmi fragmanı
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk