2013 Büyük Taarruz Koşusu-VILLAGE WİND

Village Wind fotoda avladı
2013 yılının en önemli koşularından biri olan Büyük Taarruz koşusunu Village Wind isimli safkan jokeyi Selim Kaya ile kazandı.

Yarışın son metrelerinden büyük bir heyecan yaşanırken sonlardaki etkili sprinti ile Village Wind bu koşuyu kazanarak sonunda gücünü gösterdi.

Yarışın favorilerinden Fly by Me nin önde istediği tempoyu kuramaması nedeniyle beklenilenin altında koşması Divine Heart'ın da erken sprint e kalkması ile Village Wind için istenilen ortam oluştu.

Yarış yorumlarında da dediğim gibi son koşularında yarış içinde aksilikler yaşayan patlamaya hazır safkan olduğunu belirttiğim Village Wind sonunda uzun süredir beklenen birinciliğe uzandı.

Gazi şampiyonu Divine Heart burun farkıyla ikinci olurken,Fly by Me üçüncü,Pan Amore ise dördüncü olarak koşuyu bitirdiler.

Yarışan tempo veren ve Fly by Me yi bozan Artic Man ise koşuyu sonuncu olarak bitirdi

Village Wind'in 2400 metre çim pistteki bu koşuyu kazanırken derecesi 2.28.35 olurken ganyanı da 2.90 verdi.

2013 Büyük Taarruz Koşusu Village Wind
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk