Ana Sayfa » , , » 1994 Cumhuriyet Koşusu-Bamka Yavuzhan

1994 Cumhuriyet Koşusu-Bamka Yavuzhan

bamka yavuzhan fotoyu geçerken
1994 yılında koşulan cumhuriyet koşusunu Bamka isimli safkan jokeyi Ahmet Atçı ile kazanmıştır.

Bu koşunun favorisi Yavuzhan starttan 6 boy geç çıkmış buna rağmen etkili sprinti ile Bamka ile fotoyu beraber geçmişlerdir.

Ancak Bamka burun farkıyla da olsa koşuyu kazanmıştır.

Bamka'nın bu koşudaki ganyanı 10.65 vermiştir bitiriş derecesi ise 1.49.88 olmuştur.

Bu önemli koşuyu Dinçerbey üçüncü,Bihter ise dördüncü olarak bitirmişlerdir.

Her ne kadar tarih kazananları yazsa da bu koşu Yavuzhan efsanesinin doğuşunun en net örneklerinden biri olarak  ve starttan 6 boy geç çıkan bir safkanın 1600 metre çim pistteki koşudaki spinti ile hatırlanmaktadır.

1994 cumhuriyet koşusu İzle
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk