At Yarışı Pistin Önemi

pist
At yarışlarında pist en önemli belirleyici faktördür diyebiliriz.Atların bazıları çim pistte iyi koşarken,bazıları kum pistte iyi koşmaktadır.

Bazıları uzun mesafeli yarışları severken, bazıları kısa mesafeli yarışları sevmektedir.Bazıları yağmur yağdığı zaman ağırlaşan pistlerde iyi koşular çıkartmaktadır.

At yarışı nda Pist çok bilinmeyenli bir denklem gibidir.

Hangi atın hangi pisti ve hangi mesafeyi sevdiğini öğrenmek için bültenlerden ve tjk nın websitesinden yararlanabilirsiniz.

Uzman yarışseverler hangi atın hangi mesafede iyi koşular çıkaracağını, pist ağırlaştığı zaman kimlerin olumlu kimlerin olumsuz etkileceneceği bilen yarışseverdir.
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk