2013 Eminönü Koşusu-SEMADAYILDIZ

semadayıldız fotoyu önde geçerken
1 Eylül 2013 tarihinde İstanbul programının önemli koşularından biri olan Eminönü koşusunu Semadayıldız isimli safkan jokeyi Ahmet Çelik ile kazandı.

Yarışın favorisi olarak çıktığı koşuyu kazanırken Buzkaya ile müthiş bir mücadeleye giren safkan koşuyu boyun farkıyla kazanmayı başardı.

Son viraj dönülürken iç kulvarı tercih eden Semadayıldız etkili "sprint"i ile liderliği aldı Buzkaya'nın ataklarına direnen safkan fotoyu önde geçmeyi başardı.

Bu önemli koşuyu Buzkaya isimli safkan ikinci,Bürebey isimli safkan üçüncü,Akan Nehir isimli safkan ise dördüncü olarak bitirdi.

Eminönü koşusunu kazanan Semadayıldız birincilik serisine devam ederken bitiriş derecesi 1.19.70 olurken ganyanı da 1.70 verdi.

2013 Eminönü Koşusu-Semadayıldız
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk