2013 Enternasyonel IFAHR Koşusu-Gharra'a

Gharra'a fotoyu uzak yaparak geçerken
2013 Uluslararası Ifahr koşusunu Gharraa isimli safkan jokeyi F.Veron ile uzak ara kazanmayı başardı.

Yarışın favorilerinden biri olan Al Hibaab isimli safkanın koşudan çıkmasıyla yurtdışından gelen tek safkan olarak yarışan katılan Gharraa bu grubun çok üstünde bir safkan olduğunu bizlere açık şekilde gösterdi.

Koşuyu Kastal isimli safkan ikinci,Yol Bulan isimli safkan üçüncü,Yürekkaya isimli safkan ise bu önemli koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

Safkanlarımızın varlık gösteremediği bu koşuda yarışçılığımızın ne durumda olduğunu bir kez daha düşünmemiz gerektiği ortaya çıkmıştır sanırım.

Yarışın her yerinde oldukça rahat bir görüntü çizen ve aksiyonları ile yarışseverleri kendine hayran bırakan Gharra'a yı izlemekten büyük bir keyif aldığımı da belirtmem gerekiyor.

2100 metre sentetik kum pistte koşulan koşuyu kazanan Gharra'a isimli safkanın bitiriş derecesi  olurken ganyanı da 1.25 verdi.

2013 Uluslararası Ifahr Koşusu-Gharraa
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk