Ana Sayfa » , » 2013 Saim Önhon Koşusu-FAZIL AĞA

2013 Saim Önhon Koşusu-FAZIL AĞA

fazıl ağa fotoyu önde geçerken
3 yaşlı arap atlarının katıldığı Saim Önhon koşusunu Fazıl Ağa isimli safkan jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazanmayı başardı.

1400 metre kum pistte koşulan koşuyu starttan çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yaparak kazanan Fazıl Ağa sonlarda artan temposuyla da adeta gövde gösterisi yaptı diyebiliriz.

Bu önemli koşuyu Başseklavi isimli safkan ikinci,Kurtçabey üçüncü,benim çok güvendiğim Derhadır ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

Yarışın favorisi Saadın Zaferi ise büyük bir hayal kırıklığı yaşatarak koşuyu sonuncu olarak bitirdi.

Fazıl Ağa bu koşuyu kazanırken bitiriş derecesi 1.34.05 olurken ganyanı da 5.10 verdi.

Saim Önhon Koşusu-Fazıl Ağa
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk