17 kasım 2013 pazar izmir at yarışı tahmini

17 kasım izmir yarış programı
birinci ayak;

Son koşusunu 2000 metre kum pistte 58 kilo ile kazanan,bu koşuya 52,5 kilo ile katılan 5 numaralı Altun fırtınası sevdiği mesafede yüksek şans verdiğim isim.

Bu safkanın bu yarışta tek ciddi rakibinin 3 numaralı Sabo Bey olacağı kanaatindeyim.

ikinci ayak;

6 numaralı Esedayı,7 numaralı Parista,2 numaralı Guti ve 10 numaralı Burgazbeyi ayrım yapılmadan kuponlarda olması gereken isimler.

Bu dört safkanın mücadelesinin birinciyi belirlemesi normal sonuç olacaktır.

üçüncü ayak;

Günün en önemli koşusu olarak görünen Selçuk Koşusunda son yarışı etkili sprinti ile kazanan 1 numaralı GümbürGümbür kendisini tanıyan jokeyi Halis karataş ile birincilik serisine devam edecektir.

Günün bankosu olarak gözükse de sonuçta son koşusunda GümbürGümbür ile güzel bir mücadele gösterip atbaşı olarak koşuyu kazanan 2 numaralı Tulbarkan'ı da ihmal etmemek gerekiyor.

dördüncü ayak;

Yarış hayatının ilk koşusundan ikincilikle ayrılan 8 numaralı Tear Drop ve 3 numaralı İkibaki eşit şans tanıdığım safkanlar.

Hayal kırıklığı yaratmaya devam eden 4 numaralı Madridli Fuat Çakar ile farklı koşabilir ihmal etmeden bu safkanı bir daha deneme taraftarıyım.

beşinci ayak;

Son koşusunda ağır kilo ile uzun mesafeyi kaldıramayıp yarıştan dokuzuncu ayrılan 3 numaralı ŞahŞamil kısalan mesafe ve azalan kilosu ile favorim.

Başarılı yarışlarının ardından sorunlar yaşayan ve kötü dereceler alan 4 numaralı Altınkılıç bu koşu ile eski günlerine dönebilir.

7 numaralı Sertboğaç ve 10 numaralı Karahisar da her an devreye girebilecek potansiyele sahipler.

altıncı ayak;

Arka arkaya üç birinciliğinden sonra büyük bir form düşüklüğü yaşayan başarısız performanslar gösteren 4 numaralı West Wind idmanlarında iyi gözüktü yeniden iyi koşacağını düşünüyorum bu nedenle de favorim.

9 numaralı Dağ Kedisi Halis Karataş ile bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır.

5 numaralı Sugar Loaf,6 numaralı Silver Plane ve 1 numaralı Step Sister her zaman bu gruplarda yarışı kazanbilirler ihmal etmemek gerekiyor.

17 kasım izmir kuponum;

1.ayak; 2,5
2.ayak; 6,7,2,10
3.ayak; 1,2
4.ayak; 8,3,4
5.ayak; 3,4,7,10
6.ayak; 4,9,5,6,1
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk