Ana Sayfa » » Halis Karataş Farklı Analiz Programında

Halis Karataş Farklı Analiz Programında
At yarışı dünyasının bir numaralı jokeyi olarak kabul edilen Halis Karataş Tay Tv de yayınlanan Farklı analiz programına konuk oldu. 

Programda bugünlere gelirken yaşadığı zorluklardan,mücadele gücünden,yeteneğinde ve spora olan düşkünlüğünden bahseden Halis Karataş ile çok keyifli bir sohbet gerçekleşmiş.

İzlemenizi tavsiye ediyorum... Özellikle Bold Pilot ile ilgili sorulara o benim gözbebeğim diye nitelendirdi ve Bold Pilot ile ilgili çok hoş hikayeler anlattı. 

Programa eski tanınmış jokeylerden Dede Mutlu 'da telefonla bağlandı Halis Karataş ve Dede Mutlu arasındaki dialoglar görülmeye değer iyi seyirler...


Halis Karataş Farklı Analiz
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk