Ana Sayfa » » Hanbeş Mitico Mücadelesi 600 Metre Sürüyor.

Hanbeş Mitico Mücadelesi 600 Metre Sürüyor.

hanbeş mi mitico mu

Halis Karataş ve Selim Kaya ülkemizde şu anda at binen jokeyler arasında farklı bir klasmandadırlar.Halis karataş kazandığı birinciliklerle Selim Kaya'nın önünde olsa da Selim Kaya da önemli koşulardaki zaferleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bu iki jokeyin bindiği atlar genellikle favori olmaktadırlar.İkili arasında büyük bir rekabet olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu rekabet bazı koşularda o kadar net bir şekilde belli olmaktadır.Bunu örneklemek gerekirse Enternasyonel Boğaziçi koşusunda Mitico-Hanbeş rekabeti en iyi örnek olacaktır.

Selim kaya'nın bindiği Mitico ile Halis Karataş'ın bindiği Hanbeş yaklaşık 600-800 metre arasında bir mücadele veriyorlar.

3 atın koştuğu ve hiçbir yabancı atın katılmadığı Enternasyonel Boğaziçi koşusunun videosu aşağıdadır...Mücadeleyi fotoda Mitico kazanmayı başarmıştır....

Hanbeş-Mitico Mücadelesi
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk