Ana Sayfa » » 2013 Yavuz Sultan Selim Koşusu - BELMONT

2013 Yavuz Sultan Selim Koşusu - BELMONT

2013 yavuz sultan selim koşusu BELMONT

Yavuz Sultan Selim adına düzenlenen koşuya birçok kaliteli ingiliz atları katıldı.Yarışın son metreleri büyük mücadeleye sahne olurken koşuyu Belmont isimli safkan jokeyi Halis Karataş ile kazandı.

King Drok sonlardaki sprinti ile ikinci olurken, yarışı önde forse eden Fast Stars Line üçüncü,son günlerin formda ismi Astorya ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

Koşuyu kazanan Belmont'un bitiriş derecesi 1.32.47 olurken ganyanı ise 1,60 verdi.

Bu önemli koşunun hayal kırıklıkları ise tabelaya bile giremeyen Selim Kayalı Kalimdor ile Gökhan Kocakaya'lı White Ram isimli safkanlar oldu.

2013 yavuz sultan selim koşusuPaylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk