Ana Sayfa » , » Talihli Yarışsever Çekini Aldı

Talihli Yarışsever Çekini Aldı

yarışsever zengin oldu

Altılı ganyanı tek başına kazanarak yarış tarihine geçen yarışsever çekini alamaya gitti ve tjk ya röportaj verdi.

Metin Çelen isimli yarışsever 4 TL lik kuponla tutturduğu kuponla İstanbul'a gelerek Muhasebe Müdürü Metin Akça'dan çekini aldı.

''Doktor'' lakaplı Metin Çelen, birçok kez büyük ikramiye veren veya devreden 6'lılar da 5'te kaldığını belirtirken ilk kez bu derece ikramiye kazandığını söyledi.

700 TL aylık maaşla müteahhitlik firmasında taşeron işçi olarak çalıştığını belirten Çelen “8 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğuyum.

Okumayı sevmeme rağmen maddi imkansızlıklardan dolayı okuyamadım. İçimde Altılı Ganyan'ı bir gün tek başıma bulabileceğim inancı vardı. "Kısmet bugüneymiş'' dedi.

''6'LI GANYAN HİSLE OYNANMAZ'' Metin Çelen daha sonra şunları söyledi: ''Ailem Romanya göçmeni. Kendim Diyarbakır doğumluyum.

Evli ve 3 oğlan çocuk babasıyım. Kazandığım bu para çocuklarım için çok iyi oldu. Çünkü onlara çok şey borçluyum. Her şeyin iyisi onlar için olacak.

Bu arada 25 yıldır oyun oynamama rağmen sadece 1 kez Diyarbakır Hipodromu'na gittim. Televizyonda seyretmek daha heyecanlı ve keyif verici. 6'lı oynarken uğura inanmam.

Takip ettiğim gazeteyi yada bülteni 4-5 saat galop ve sprintine varana kadar incelerim. Yarışseverlere tavsiyem tutmuş oldukları safkanları yarış içerisinde iyi takip etsinler.

O yarışta gelmediyse bırakmasınlar. Neden kazanamadığını araştırsınlar.'' Metin Çelen son olarak 'İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa yarışlarını diğer hipodromlara oranla daha çok seviyorum.

Çünkü burada start alan safkanlar daha kaliteli oluyor.'' dedi.

KAYNAK : TJK.ORG
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk