Ana Sayfa » , , » Talip Han sakatlandı pistlere veda edebilir

Talip Han sakatlandı pistlere veda edebilir

Efsane Talip Han aygır olabilir
Bu senenin en flaş safkanlarından biri olan ve kupa üstüne kupa kaldıran Talip Han'dan gelen şok sakatlık haberi bütün yarış camiasını deyim yerindeyse yıktı.

Yarış hayatına birçok sorunla başlayan ve bu sorunları giderildikten sonra harika bir performans sergileyip uzun süredir eksik olan Şampiyon safkan olma yolunda ilerleyen Talip Han'ın yapılan kontrollerinde tandonunda büyük bir yırtık tespit edildi.

Çok ciddi olduğu açıklanan bu yırtık sonrasında Talip Han'ın geleceği için sahibi Talip Öztürk'ün bir karar vermesi gerekecek.

Safkan ya uzun bir tedaviye alınıp iyileşince pistlere geri dönecek ya da aygır olarak geri kalan yaşantısını sürdürecek.

3 yaşlı bir safkan olan Talip Han pistlere veda ederse gerçekten de çok uzun seneler başarıyla mücadele edecek bir safkan 14 yarış koşarak pistlere veda etmiş olacak.

Gerçekten Divine Heart dan gelen sakatlık haberinden sonra Talip Han'ın da bu kadar ciddi bir şekilde sakatlanması yarışçılığımız adına büyük bir kayıp.

Safkan ve ilgililerine geçmiş olsun dileklerimizi iletirken TALİP HAN İÇİN en doğru kararı vereceklerinde şüphemiz olmadığını da belirtmek istiyorum.

Talip Han 14 kez start aldığı kariyerinde 6 birincilik,3 ikincilik,bir üçüncülük,bir dördüncülük,bir beşincilik,bir altıncılık bir de onikincilik elde etmiştir.

Sorunları giderildikten sonra start aldığı koşular içerisinde Enternasyonel koşu dışında yarış kaybetmemiştir.

Talip Han'ın kazandığı önemli koşular
  • ÇALDIRAN      
  • SAİT AKSON      
  • ANAFARTALAR 
  • BAŞBAKANLIK 
  • CELAL BAYAR
  • TJK
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk