Ana Sayfa » , » 2013 Dumlupınar Koşusu-THOR

2013 Dumlupınar Koşusu-THOR

Thor-Gökhan Kocakaya
Thor-Gökhan Kocakaya
4 ekim 2013 cuma günü İstanbul veliefendi hipodromunda koşulan Dumlupınar koşusunu Thot isimli safkan jokeyi Gökhan Kocakaya ile kazanmayı başardı.

Hisarbey'in yüksek tempoda kaçtığı koşuda son viraj dönülürken rahat bir tempoda liderliği alan Thor yarış bitene kadar bu temposunu hiç bozmadan rahat bir şekilde fotoyu geçti.

Bu grubun üzerinde bir safkan olduğunu gösteren Thor yarışı favori Tozan'ın önünde kazandı.

Starttan 3 boy geç çıkan Tozan ise etkili sprinti ile ancak ikinciliği kurtarırken,Yürekkaya üçüncü Eşrefbey ise koşuyu dördüncü olarak bitirdiler.

1400 metre çim pistteki koşuyu kazanan Thor'un bitiriş derecesi 1.33.82 olurken ganyanı da 2.00 verdi

2013 Dumlupınar koşusu
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk