Ana Sayfa » , » Yarış Camiası ŞOK da Divine Heart sakatlandı

Yarış Camiası ŞOK da Divine Heart sakatlandı

şampiyon safkan Divine Heart sakatlandı
Divine Heart sakatlandı
29 Eylül 2013 tarihinde koşulan senenin en önemli koşularından biri olan Tjk koşusunda eksik koşan ve yarışseverleri hayal kırıklığına uğratan Divine Heart'tan kötü haber geldi.

Halis Karataş tarafından uyarılan safkanın yetkilileri Divine Heart'ı yarıştan sonra kontrole götürdüler.

Ön sağ dizinde kırık olduğu anlaşılan şampiyon safkan uzun süreli bir tedavi görecek ve sahalara dönmesi biraz zaman alacak.

Yani en iyi ihtimal olarak uzun süre tedavi sonrası pistlere geri dönmesi umut edilen safkanın bir daha yarışıp yarışamayacağını,yarışırsa da eski gücünü gösterip gösteremeyeceği merak konusu.

Ancak böylesine ciddi bir rahatsızlıktan sonra Divine Heart'ın sahalara dönmesinin oldukça zor göründüğünü düşünüyorumç
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk