Turk Vakfı Koşusu 2011 Princess Zahra24 Nisan 2011 Pazar gunu İstanbul Veliefendi Hipodromunun en önemli koşularından "Turk Kalp Vakfı" koşusuydu.

1900 metre-çim pistteki 4 ve daha yukarı yaştaki 6 dişi ingiliz atının katıldığı koşuyu Princess Zahra isimli kısrak kazandı.

Jokeyi Halis Karataş ile koşuyu kazanan Princess Zahra'nın bitiriş derecesi 1.55.71 oldu.

Princess Zahra sezonun en forda kısraklarının başında geliyor ; bu sene koştuğu koşularda oldukça başarılı bir performans sergiledi.

Özellikle Turk Kalp Vakfı koşusunda jokeyi Halis Karataş ile çok rahat bir zafer kazandı.

Koşuyu Colonel's Love isimli kısrak ikinci,Mia Nur isimli kısrak ucuncu,Zeytin Dalı isimli kısrakta koşuyu dörduncu olarak bitirdiler.

Turk Kalp Vakfı yönetim kurulu başkanı Hakan Akşit kısrağın sahibine yarış sonrası bir plaket verdi...

TURK KALP VAKFI KOŞUSU 2011 PRINCESS ZAHRA

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk