Ana Sayfa » , , » 30 Nisan 2011 At Yarışı Tahminleri Spy X

30 Nisan 2011 At Yarışı Tahminleri Spy X


1.Ayak 

Hazırlıkları ile otoriterlerin beğenisi kazanan Huveyt Ağa ilk öncelikle duşunulmesi gereken safkan.Surekli aşama kaydeden Vadi ve yetenekli bir tay olduğu izlenimi vereb Lider ilk ayak için yeterli olacaktır.

2.Ayak 

Tabelada taamladığı yarışının ardından daha da iyi duruma gelen Sunny Leone,her an iyi koşabilecek bir at olan Lighting Girl,hazırlıkları ile beğeni kazanan Nakirda,devamli formunu geliştiren Torres to Torres ilk öncelikle değerlendirilmelidir.

3.Ayak 

Yarış programının en önemli koşusu olan 49.Tbbm koşusu buyuk bir mucadeleye sahne olacak.İlk öncelikle Besleney,Gelibolu,Tumöz Bey,Onurkaan değerlendirilmelidir.Daha sonra Hayatım,Hızlıtay ve kaliteli bir at olan İzhan'ı değerlendirebilirsiniz.

4.Ayak 

Altılının 4. ayağı Ruddy gunun en sağlam teki olarak ön plana çıkıyor.Koşunu hızlı gidecek olması Ruddy'nin sonlardaki etkili sprinti ile koşuyu kazanmasını sağlayacaktır diye duşunuyorum.

5.Ayak 

Hızla iyi duruma gelen Akrep'in bu koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır.Diğer yandan Bağdatlı,Salihcan,Atasun,Hisarnaz sırasıyla değerlendirilebilir

6.Ayak 

Altılı ganyanın son ayağında ekuri avantajı ile koşacak olan Tuğrulşah ilk şansa sahip.Kabahaydar Ağası ve Yaşar Amca sırasıyla değerlendirilicek atlar olmalılar.

Altılı Kuponum ;

4    9     3    1   1    14
7    4     5         4     3
5   10   13        7     9
     12   18        9
      2                3
     11              10
      7               12
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk