Ana Sayfa » , , » 2011 Atilla Midillili Koşusu Kader Fırtınası

2011 Atilla Midillili Koşusu Kader Fırtınası27 Nisan İstanbul yarış gununun en önemli koşusu Atilla Midillili koşusunu 4 numaralı Kader Fırtınası kazandı.

4 ve yukarı yaştaki 7 İngiliz atının katıldığı koşunun ikramiyesi 56. bin tl olarak belirlendi.

Koşuyu kazanan Kader Fırtınası koşuyu jokeyi Fuat Çakar ile 1.29.90 lık dereceyle kazandı...


Koşuyu DYNASTY ikinci, DERVİŞ AĞA üçüncü, BABAYİĞİT ise dörduncu olarak tamamladılar.

Koşunun favorisi Derviş Ağa çok kötu bir yarış sergilerken Kader Fırtınası son metrelerdeki temposuyla koşuyu rahat kazandı.

"Kader Fırtınası"nın ganyanı 2.55 kuruş vermiştir... 


Kader Fırtınası Atilla Midillili Koşusu 2011
Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk