Ana Sayfa » , » 2014 ALİ RIZA BEY KOŞUSU SIVIT AL MAURY

2014 ALİ RIZA BEY KOŞUSU SIVIT AL MAURYULUSLARARASI ALİ RIZA BEY KOŞUSUNU SIVIT AL MAURY isimli safkan jokeyi F.X.BERTRAS ile kazanmayı başardı.

Bu önemli koşuyu GümbürGümbür isimli safkan ikinci,Mouhebb isimli safkan üçüncü,Embir Han isimli safkan ise dördüncü olarak tamamladılar.

Yarışın bitiriş derecesi; 1.31.58
Yarışın Ganyanı; 1.40
Farklar; 1 boy-1 boy-5 boy

Yarışın Videosu;

Paylaş :

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Support : At Yarışı | Blogger | Altılı Ganyan Tahminleri At yarışı ülkemizin en çok oynanan şans oyunularından biridir.Aynı zamanda at yarışı tahminleri,seyis,antrenör,jokey vb. konularda pekçok kişinin çalıştığı 60 bin civarında insana iş alanı yaratan dev bir sektördür.Spy X ve bendenizin tahminlerini bu blogda bulabilirsiniz İyi şanslar 2008@mmk kullanılan içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz,kullanılan videolar Youtube.com dan alınmaktadır ve herhangi bir telif hakkı içermemektedir...At yarışı tahminleri kişisel yorumlarımızdır at yarışı oynamaya teşvik söz konusu değildir veya tutması garanti değildir.Yorumları değerlendirip at yarışı oynamak sizin tercihinizdir.Altılı ganyan en eski şans oyunlarından biridir ve binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. © 2013. At Yarışı Tahminleri - Altılı Ganyan Tahminleri - Yapan at yarışı mmk